Entrenaments

JUVENILS 1ª

Inici entrenaments 30/07/2018

CADETS 2ª

Inici entrenaments 02/08/2018

FEMENÍ

F-11

Inici entrenaments 06/08/2018

INFANTILS 2ª

Inici entrenaments 28/08/2018

ALEVINS

Inici entrenaments 20/08/2018

BENJAMINS

Inici entrenaments 31/08/2018

PREBENJAMINS

Inici entrenaments 06/09/2018

ESCOLETA

 Inici entrenaments

Horari entrenaments 2018-2019

Vos presentam els horaris d'entrenament per a la present temporada. Cal indicar que pot haver canvis al llarg de l'any.

Els partits de F-8 es jugaran al sector del camp C1-C2 principalment.

Equipo Día Inicio Finalización Instalación Información adicional
PRE-BENJAMI 1er ANY Martes 17:00 18:30 Camp C4
ESCOLETA Martes 17:00 18:30 Camp C1
ESCOLETA Miércoles 20:00 21:30 Camp C1
INFANTIL F-11 Miércoles 18:30 18:30 Camp C3
PRE-BENJAMI MALLORCA Jueves 17:00 18:30 Camp C3
ALEVI 1ª Miércoles 17:00 18:30 Camp C1
3ª DIVISIO Jueves 20:00 21:30 Camps C3-C4
BENJAMI "A" Lunes 17:00 18:30 Camps C3-C4
BENJAMI "A" Jueves 19:30 18:30 Camp C3
BENJAMI "B" Lunes 17:00 18:30 Camp C1
CADETS Miércoles 18:30 18:30 Camp C4
BENJAMÍ "A" i "B" Viernes 17:00 18:30 Camp C3
ALEVI 2ª Lunes 17:00 18:30 Camp C1
ALEVI 1ª Lunes 17:00 18:30 Camp C1
ALEVÍ 2ª Miércoles 17:00 18:30 Camp C2
ALEVÍ 2ª Miércoles 18:30 20:00 Camp C2
ALEVI 1ª-2ª Viernes 17:00 21:30 Camps C3-C4
3ª REGIONAL Martes 20:00 20:00 Camps C3-C4
INFANTIL F-11 Martes 18:30 20:00 Camps C1-C2
INFANTIL F-11 Viernes 18:00 18:30 Ses Salines
ESCOLETA Jueves 17:00 18:30 Camp C1
CADETS Martes 20:00 20:00 Camps C3-C4
CADETS Martes 18:30 18:30 Camps C3-C4
INFANTIL F-11 Lunes 18:30 20:00 Ses Salines
FEMENÍ Lunes 17:00 18:30 Camp C1
FEMENÍ Jueves 18:30 20:00 Camp C3
JUVENILS Lunes 20:00 20:00 Camps C3-C4
JUVENILS Miércoles 17:00 18:30 Camps C3-C4
JUVENILS Viernes 18:30 20:00 Camp C3
JUVENILS Miércoles 20:00 21:30 Camps C3-C4
3ª REGIONAL Miércoles 20:00 21:30 Camps C1-C2
3ª REGIONAL Jueves 20:00 21:30 Camps C1-C2
3ª DIVISIO Martes 17:00 18:30 Camps C3-C4
BENJAMÍ "A" i "B" Jueves 19:30 21:30 Camps C3-C4
3ª DIVISIO Viernes 20:00 18:30 Camps C3-C4